Povodom današnjeg odlaganja sjednice SO Bar

sala so prazna 

Saopštenje prenosimo integralno

Po drugi put zaredom sjednica Skupštine Opštine Bar je odložena – i to ne zbog objektivnih okolnosti, već isključivo zbog nesposobnosti vladajućih partija da se dogovore i obezbijede kvorum. Isti oni koji bez problema troše novac građana, očigledno nisu u stanju da se pojave na radnom mjestu i obave posao za koji su birani.
Dok se građani suočavaju sa realnim problemima – od loše infrastrukture do nezavršenih projekata i priprema za turističku sezonu – odbornici vlasti demonstriraju neozbiljnost i političku neodgovornost. Umjesto da se bave interesima građana Bara, bave se međusobnim nadmudrivanjima i partijskim kalkulacijama.
A svi se mi pitamo za čiji se račun ovo radi?
Bar nije i ne smije biti žrtva njihove nesposobnosti, jer ne želimo grad napuštenih, nedovršenih gradilišta i kanalizacionih vodotokova, poput rijeke Rene prije nekoliko dana.
Pozivamo ih da, ako već ne znaju da vode grad, barem pokažu minimum odgovornosti i omoguće rad Skupštine opštine Bar. U suprotnom, vrijeme je da otvore prostor onima koji znaju, žele i mogu bolje.
Građani Bara zaslužuju odgovornu vlast – a ne politički teatar koji gledamo iz sjednice u sjednicu.
U potpisu, Biram Crnu Goru – Biram Bar

 

auto klime bakovic 1

allegra

opstina bar

Cerovo

turisticka organizacija bar

vodovod bar

komunalno

regionalni vodovod novi

luka bar

AD Marina Logo

stara carsija

reklama

ave tours

fpep vertical

Klime Baković

djokic

djokic

Logo MPF

tobar