RVCP gradi novi rezervoar

reg v

Novi rezervoar unapredjuje stabilnost sistema...

Odbor direktora Regionalnog vodovoda (RVCP) dao je saglasnost za izradu idejnog projekta za izgradnju novog rezervoara na lokaciji Prijevor, kapaciteta 4.000 m³. Ova investicija predstavlja strateški korak u jačanju stabilnosti snabdijevanja vodom opština Tivat, Kotor i Herceg Novi.
Novi rezervoar omogućiće stabilnost sistema čak i u slučaju prekida elektrosnabdijevanja ili vanrednih tehničkih ispada, kao i energetski efikasniji rad tokom zimskog perioda.
Ovim se povećava i stabilnost snabdijevanja primorja tokom turističke sezone.
Regionalni vodovod se stalno razvija i unapređuje, postajući jedan od ključnih strateških stubova razvoja crnogorskog primorja i jedan od najznačajnijih resursa države, kazao je predsjednik odbora direktora "Regionalni vodovod Crnogorsko primorje" Zoran Lakušić.

 

auto klime bakovic 1

allegra

opstina bar

po sve ovo dodji u cerovo

turisticka organizacija bar

vodovod bar

komunalno

regionalni vodovod novi

luka bar

barska plovidba

AD Marina Logo

reklama

ave tours

fpep vertical

Klime Baković

djokic

djokic

Logo MPF

tobar