14 Kup rombuna

igal ribolov 1

Učestvovali barski sportski ribolovci...

U organizaciji Kluba sportskih ribolovaca “Igalo” održano je otvoreno tradicionalno međunarodno takmičenje u sportskom ribolovu, 14. Kup rombuna – Memorijal Milovan Miško Vujičić.
U pojedinačnoj konkurenciji najbolji je bio Aleksandar Milosavljević član Kluba sportskih ribolovaca Igalo, drugo mjesto pripalo je Marku Vujisiću - članu KSR Ribar, dok je treći Ismet Alković - KSR Lampuga Bar.
Ekipno, prvo mjesto pripalo je KSR Igalo, drugi je KSR Pagar, dok je treća ekipa KSR Lampuga-Bar, četvrto mjesto osvojio je KSR Ribar, dok je peta ekipa Parangala sa Cresa.
U ekipnom plasmanu RSK ”Rumija”- Bar je zauzela 14 mjesto. Žarko Ðinović je zauzeo 27 mjesto, Vaso Ðurnić 29 mjesto, a Luka Pekić zauzeo 50 mjesto i bio najmlađi takmičar. Filip Junković je nastupao za ekipu Juniori saveza. Zauzeo je 37 mjesto - saopštio je Branko Pržica.