
Svečano otvaranje kampa danas u 17 časova u Sportskoj dvorani Topolica.
Kamp organizuju crnogorske reprezentativke Milica Jovanović i Marija Leković
Kamp je osmišljen kao razvojni program za mlade košarkašice, od 12 do 18 godina, koje žele da napreduju tehnički, fizički i mentalno, kroz rad na terenu i van njega, i sa ciljem da mladim košarkašicama i košarkašima omoguće kvalitetan rad, razvoj sportskih vještina i sticanje novih znanja kroz druženje i treninge sa istaknutim sportskim imenima, naveli su iz organizacionog tima kampa „Ispod obruča“.
Kamp će trajati od 21.do 27.juna u Baru.



















