Mornar slavio i u Prištini!

druga utakmica mor sig 27

Odličnom igrom u dugoj i trećoj četvrtini Mornar se, s kamatom, revanširao Sigalu za sinoćnji poraz, jedini u pripremnom periodu (64:62).

U revanšu, ponovo pred prištinskom publikom, bilo je 66:74 (19:17, 14:24, 11:20, 22:13).

Najbolji u pobjedničkoj ekipi Mornara bio je Vukota Pavić, koji je za 27 minuta koliko je proveo u igri postigao 19 poena. Dvocifren učinak još su imali Bakić (14) i Ros (13). Ostale poena za barskog ABA ligaša postigli su Mićović i Šepard po 9, Nidam 4 i Mijović, Mugoša i Ćalić po 2. Jedinose Hadžibegović nije upisao u strijelce. Trener Mihailo Pavićević opet nije mogao da računa na povrijeđenog Lukovića koji je bio sa ekipom u Prištini.

Kod Sigala niko nije uknjižio dvocifren skor, a Džonson i Ešo dali su po 9 poena.

Bila je ovo osma pobjeda Mornara u devet kontrolnih utakmica odigranih u pripremnom periodu.

Odmah poslije večere barski košarkaši su krenuli nazad u Bar.